Nightmares from the Deep: The Siren's Call

iPhone için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 355 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Nightmares from the Deep: The Siren's Call; iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Karayip Deniz Müzesi'nde küratör olarak çalışan Sarah Black adlı karakterimizin maceralarına tanık olacağınız eğlenceli bir mobil o

Nightmares from the Deep: The Siren's Call; iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Karayip Deniz Müzesi'nde küratör olarak çalışan Sarah Black adlı karakterimizin maceralarına tanık olacağınız eğlenceli bir mobil oyundur.

Sarah Black Karayip Deniz Müzesinde çalıştığıu bir gün gizemli bir paket alır. Ancak farkında olmadan o paketle birlikte kendisini eski gizemli bir çatışmanın tam da ortasında bulur. O paketin peşinde olan saldırganlar müzeye iner ve paketi almaya çalışır. Daha sonra Sarah kendisini Kingsmouth adında inanılmaz sırlarla dolu unutulmuş bir balıkçı köyünde bulur. Kasaba sakinleri yavaş yavaş hortlamaya başlar ve mutasyona uğramış yaratıklara dönüşürler. Bu lanet Belediye Başkanı Murray ve eski deniz şeytanının tam kendisidir.

Bu oyunda size düşen gören balıkçı köyünün sırlarını çözmek ve Davy Jones, Belediye Başkanı Murray ve onun deniz canavarlarını yok etmek.

Nightmares from the Deep: The Siren's Call oyunu içerisinde; heyecan verici müthiş bir hikaye, 48 gizemli yer, 20 gizli nesne, 30 fantastik başarılar, Game Center desteği, iPhone 5 Ekran desteği gibi bir çok eğlenceli özellikleri bulunuyor.

Nightmares from the Deep: The Siren's Call indir